BALUSTRADY SZKLANE

Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto.

Mamy do wyboru wiele rozwiązań zabezpieczających nas ludzi przed upadkiem przy schodach. Projektując klatki schodowe architekt zawsze uwzględnia wygodę w użytkowaniu i bierze pod uwagę szerokość i głębokość stopni w pierwszej kolejności a następnie planuje jakie powinny być balustrady i pochwyty. Często pojawiają się ze stali nierdzewnej ale w obecnym czasie dominują balustrady szklane projektowane i wykonywane pod wymiar. Mamy w swoim portfolio realizacji z Gdańska, Sopotu, Gdyni, Trójmiasta i okolic (Wejherowo, Tczew, Starogard Gdański, Rumia, Reda).

Balustrady szklane, wewnętrzne do klatek schodowych, które na biegu mają odpowiednią duszę j. przestrzeń na montaż rotul punktowych (tzw. łapek) idealnie się nadają aby zamontować ego typu produkt. Antresola jest idealnym miejscem montażu, gdyż nie zabieramy optycznie rzestrzeni a jednocześnie stanowi to bardzo dobre zabezpieczenie. Nowoczesne wnętrza muszą mieć wszystkie elementy dopasowane do stworzonego klimatu a co za tym idzie również balustrady, które dają nam takie poczucie przebywając w takim pomieszczeniu. Wielu producentów oferuje nam różnego rodzaju mocowania do szkła, jednakże my przez lata doświadczeń wiele złych wykluczyliśmy z naszej oferty a pozostawiliśmy jedynie te, które spełniają najwyższe normy jakości i estetyki.

Zewnętrzna część budynku często składa się z tarasu, balkonu czy też z okien, które mają tzw. balkony francuskie stanowiące barierę. Zastosowane szkło musi być grube aby wytrzymało ażdą siłę napierania np 10.10.4 czyli każda tafla ma 10mm grubości. Zazwyczaj używamy od 4 do 6 okuć punktowych na jedną samodzielną taflę. Mamy szeroki zakres kształtów jeśli chodzi o okucia od kwadratowych po okrągłe, obłe itp.

ściana szklana przy schodach balustrada szklana w profilu balustrada szklana gdansk balustrada szklana w profilu wewnetrzna gdansk sopot gdynia trojmiasto balustrada szklana w profilu z uchwytem sciana szklana przy schodach balustrada szklana w profilu z pochwytem nowoczesna balustrada szklana na szpilkach punktowych