DASZKI SZKLANE

Gdańsk, Gdynia, Sopot i Trójmiasto.

Światło słoneczne jest najlepsze dla człowieka gdyż towarzyszy nam od samego początku i przez to nasz organizm dostosował się właśnie do niego. Tworzymy wszelkiego rodzaju produkty architektoniczne tak aby w jak najmniejszym stopniu zasłaniały światło dzienne. Z pewnością możemy do takich produktów zaliczyć daszki szklane tworzone na wymiar. Realizowaliśmy w Gdańsku, Sopocie, Gdyni ( ogólnie w Trójmieście ) ale wiele zamówień pojawia się daleko poza granicami Trójmiasta.

Bezpieczne daszki szklane z pewnością nie mogą być najtańsze ale ich cena nie odbiega od tych, które są tworzone bez jakichkolwiek dokumentacji zapewniających chociażby namiastkę bezpieczeństwa.

Okucia jakich używamy są bardzo estetyczne ich design nowoczesny, przypominający industrialny charakter. Producentem okuć (tj. stalowych linek-cięgien, łączników) jest niemiecka firma PAULI + SOHN nadająca najwyższe standardy jakości. Szkło zawsze jest laminowane, bezpieczne ESG 66.4 lub grusze.

ściana szklana przy schodach balustrada szklana w profilu balustrada szklana gdansk balustrada szklana w profilu wewnetrzna gdansk sopot gdynia trojmiasto balustrada szklana w profilu z uchwytem sciana szklana przy schodach balustrada szklana w profilu z pochwytem nowoczesna balustrada szklana na szpilkach punktowych balustrada szklana na szpilkach punktowych