DRZWI SZKLANE

Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto.

Każdy z nas lubi otaczać się przedmiotami tzw. “design`erskimi” wszelkiego rodzaju od tych służących do wnętrz typu meble poprzez samochody, ubiór technologie i gadżety. Drzwi szklane przesuwne, przymykowe czy też wahadłowe idealnie spełniają wymagania przedmiotów bardzo nowoczesnych nadających taki właśnie charakter wnętrzom. Od jakiegoś czasu na stałe tego typu produkty wpisały się w nasze życie codzienne, z których korzystamy i odczuwamy estetyczne wrażenie. Każde drzwi możemy zaprojektować pod określony wymiar z różnego rodzaju szkła. Mamy do wyboru szkło hartowane:

  • przeźroczyste,
  • mrożone, tzw. “mleczne”
  • barwione w masie “antisol” w kolorach grafitowym lub brązowym
  • “matelux” czyli szkło mleczne, matowe, trawione chemicznie, matowe z zielonkawą poświatą
  • “decormat” również trawione chemicznie w kolorze grafitowym
  • “optiwhite” satyna czyli mleczne, matowe odżelazione, pozbawione zielonkawej poświaty.v
  • Dodatkowo na każde szkło można wykonać dekoracje za pomocą technologii piaskowania lub wyklejania folią o dowolnym kolorze.
Przesuwne drzwi z pewnością mają wiele cech, które poprawiają funkcjonalność w pomieszczeniach oraz pozwalają na oszczędność miejsca. Spełniają też funkcję przedzielenia optycznego pomiędzy pomieszczeniami, jeżeli zastosowane szkło nie jest bezbarwne - przeźroczyste. Możemy tutaj zastosować różnego rodzaju systemy przesuwne, które mają między sobą wiele zależności technicznych takich jak waga szkła, duże gabaryty czy też lekkość otwierania i zamykania. Systemy z jakich korzystamy są różnych marek: DORMAKABA, CDA oraz PAULI + SOHN. Każda z tych firm dostarcza produkty najwyższej jakości sprawdzone na przestrzenii lat.

Dorma kaba oferuje różne rozwiązania w jednym produkcie o nazwie MUTO - drzwi przesuwne. Jego jakość jest najwyższa a testy obejmują 200 000 tysięcy cykli co stawia produkt na podium. Możemy wybierać spośród otwierania tradycyjnego bez użycia wspomagaczy lub z systemem dormotiom czyli hydraulicznym wspomaganiem zamknięcia i otwarcia albo elektromotorycznym. Wybór pochwytów jest bardzo duży: okrągłe tzw. muszelki, podłużne relingowe oraz gałki. Do drzwi przymykowych mamy do wyboru serię Studio Gala, Office, Rondo, Classic, Arcos z opcjami na wkładkę patentową lub wersja wc. Każdy z zamków sprawdza się w codziennej eksploatacji ale najbardziej sprawdzonym jest “OFFICE” testowany na 200 000 tysięcy cykli. Duży wybór klamek powoduje, że zawsze dopasujemy coś dla siebie. Dość często stosowane w biurach są drzwi wahadłowe, szklane często z kontrolą dostępu “KD”. Producent oferuje okucia narożne Mundus inspirowane obudową iphone`ów. Możemy zamawiać w różnych wykończeniach jak anoda, stal szczotkowana nierdzewna, szkło lub aluminium anodowane na kolor srebrny. Innymi również dobrymi producentami są CDA i PAULI… W przypadku szczegółów zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi.

ściana szklana przy schodach balustrada szklana w profilu balustrada szklana gdansk balustrada szklana w profilu wewnetrzna gdansk sopot gdynia trojmiasto balustrada szklana w profilu z uchwytem sciana szklana przy schodach