DRZWI SZKLANE

Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto.

Nowoczesne wnętrza występują z drzwiami szklanymi.

Drzwi szklane Gdańsk. Każdy z nas lubi otaczać się przedmiotami pełnymi design`u wszelkiego rodzaju od tych służących do wnętrz typu meble poprzez samochody, ubiór technologie i gadżety. Drzwi szklane montowane w Gdańsku przesuwne, przymykowe czy też wahadłowe idealnie spełniają wymagania przedmiotów bardzo nowoczesnych nadających taki właśnie charakter wnętrzom. Od jakiegoś czasu na stałe tego typu produkty wpisały się w nasze życie codzienne, z których korzystamy i odczuwamy estetyczne wrażenia.

Drzwi szklane Trójmiasto.Przesuwne drzwi szklane z pewnością mają wiele cech, które poprawiają funkcjonalność w pomieszczeniach oraz pozwalają na oszczędność miejsca. Spełniają też funkcję przedzielenia optycznego pomiędzy pomieszczeniami, jeżeli zastosowane szkło nie jest bezbarwne - przeźroczyste. Możemy tutaj zastosować różnego rodzaju systemy przesuwne, które mają między sobą wiele zależności technicznych takich jak waga szkła, duże gabaryty czy też lekkość otwierania i zamykania. Systemy z jakich korzystamy są różnych marek: DORMAKABA, CDA oraz PAULI + SOHN. Każda z tych firm dostarcza produkty najwyższej jakości sprawdzone na przestrzenii lat montowane przez nas w Trójmieście.

POGLĄDOWE CENY DRZWI. "Poniższe ceny nie stanową oferty handlowej w rozumieniu prawa."
Drzwi szklane przymykowe:od 2500zł.
Drzwi szklane przesuwne:od 2900zł.
Drzwi szklane whadłowe:od 2790.
Drzwi szklane - montaż:od 550zł.


Przesuwne drzwi z pewnością mają wiele cech, które poprawiają funkcjonalność w pomieszczeniach oraz pozwalają na oszczędność miejsca. Spełniają też funkcję przedzielenia optycznego pomiędzy pomieszczeniami, jeżeli zastosowane szkło nie jest bezbarwne - przeźroczyste. Możemy tutaj zastosować różnego rodzaju systemy przesuwne, które mają między sobą wiele zależności technicznych takich jak waga szkła, duże gabaryty czy też lekkość otwierania i zamykania. Systemy z jakich korzystamy są różnych marek: DORMAKABA, CDA oraz PAULI + SOHN. Każda z tych firm dostarcza produkty najwyższej jakości sprawdzone na przestrzenii lat montowane przez nas w Trójmieście.

Dorma kaba oferuje różne rozwiązania w jednym produkcie o nazwie MUTO - drzwi przesuwne. Jego jakość jest najwyższa a testy obejmują 200 000 tysięcy cykli co stawia produkt na podium. Możemy wybierać spośród otwierania tradycyjnego bez użycia wspomagaczy lub z systemem dormotiom czyli hydraulicznym wspomaganiem zamknięcia i otwarcia albo elektromotorycznym. Wybór pochwytów jest bardzo duży: okrągłe tzw. muszelki, podłużne relingowe oraz gałki. Do drzwi przymykowych mamy do wyboru serię Studio Gala, Office, Rondo, Classic, Arcos z opcjami na wkładkę patentową lub wersja wc. Każdy z zamków sprawdza się w codziennej eksploatacji ale najbardziej sprawdzonym jest “OFFICE” testowany na 200 000 tysięcy cykli. Duży wybór klamek powoduje, że zawsze dopasujemy coś dla siebie. Dość często stosowane w biurach są drzwi wahadłowe, szklane często z kontrolą dostępu “KD”. Producent oferuje okucia narożne Mundus inspirowane obudową iphone`ów. Możemy zamawiać w różnych wykończeniach jak anoda, stal szczotkowana nierdzewna, szkło lub aluminium anodowane na kolor srebrny.

Innymi również dobrymi producentami są CDA i PAULI & SOHN GmbH.

W przypadku szczegółów zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi.

Drzwi szklane, przesuwne, ramowe, w ramkach czarnych, loftowe w stylu loft - Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto. drzwi szklane, przymykowe, ramowe w ramkach czarnych, loft, loftowe, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto Drzwi szklane wahadłowe, ramowe, w ramkcah czarnych, loftowe, w stylu loft - Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto.

Pytania i odpowiedzi (FAQ) dotyczące drzwi szklanych.

Jakie drzwi szklane można kupić w Gdańsku?

 • drzwi szklane przymykowe, przylgowe,
 • drzwi szklane wahadłowe, bez przylgi,
 • drzwi szklane przesuwne, jednoskrzydłowe,
 • drzwi szklane przesuwne, dwuskrzydłowe,
 • drzwi szklane całoszklane, bezramowe,
 • drzwi szklane całoszklane, ramowe,
 • drzwi szklane ramowe.

Z jakiego szkła są oferowane drzwi szklane?

Każde drzwi możemy zaprojektować pod określony wymiar z różnego rodzaju szkła. Mamy do wyboru szkło hartowane:
 • przeźroczyste (z zielonkawą poświatą lub z błękitną),
 • mrożone, tzw. “mleczne” piaskowane - już praktycznie nie stosowane,
 • barwione w masie “antisol” w kolorach grafitowym lub brązowym
 • “matelux” czyli szkło mleczne, matowe, trawione chemicznie, matowe z zielonkawą poświatą
 • “decormat” również trawione chemicznie w kolorze grafitowym
 • “optiwhite” satyna czyli mleczne, matowe odżelazione, pozbawione zielonkawej poświaty,
 • Dodatkowo na każde szkło można wykonać dekoracje za pomocą technologii piaskowania lub wyklejania folią o dowolnym kolorze.

Gdzie można kupić drzwi szklane w Gdańsku, Gdyni (Trójmieście)?

Drzwi szklane można zobaczyć i kupić w Gdańsku przy ulicy Kartuskiej. Nasz salon oferuje kilka przykładowych drzwi na wystawie, które mogą być inspiracją do aranżacji wnętrz. Z Gdyni dojazd zajmie obwodnicą około 20, 30 minut. Z Sopotu około 15, 20 minut. Możliwy jest dojazd naszego projektanta na terenie Trójmiasta w cenie realizacji bez dodatkowych kosztów.

Ile kosztują najtańsze drzwi szklane w Gdańsku, ile w Sopocie i Gdyni (w Trójmieście)?

Koszt drzwi uzależniony jest głównie od wyboru szkła, którego cena może się znacznie różnić. Na ostateczną cenę wpływają, też okucia, ponieważ niektóre można kupić tanio zwłaszcza te chińskiego pochodzenia. Najtańsze są polskich i chińskich producentów natomiast najdroższe niemieckich.

Drzwi przesuwne, szklane, Manet Dormakaba, Gdańsk, Sopot, Gdynia i Trójmiasto. Drzwi szklane przesuwne, Sopot. Drzwi szklane, przesuwne Trójmiasto. Drzwi szklane przesuwne Gdynia. Drzwi szklane przesuwne Gdańsk. Drzwi szklane.