KABINY PRYSZNICOWE, SZKLANE.

Projektujemy i montujemy na każdy wymiar.

Pomysł, szkic, projekt, konsultacja, wycena pomiar i upragniona realizacja tak w skrócie można określić cały proces dotyczący kabin prysznicowych w łazienkach. Należałoby się zastanowić czy zawsze jesteśmy zadowoleni z tego jaki jest efekt końcowy. My jako firma działająca na rynku wiele lat zawsze analizujemy po każdej realizacji czy wszystko było idealne czy każdy etap był bezbłędny. Ostateczna ocena zostaje w naszych głowach po to aby poprawić coś na przyszłość doprowadzić do maksymalnej możliwej jakości. Jest to dla nas ważne ze względu na opinie jakie krążą na temat naszych realizacji. Każdy kto decyduje się na naszą firmę z pewnością otrzyma od nas maksymalne wsparcie w doradztwie doboru materiałów takich jak: szkło, okucia i akcesoria. Przygotowujemy oferty cenowe gdzie można wybrać wiele wariantów cenowych od tych najtańszych do tych najdroższych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Szkło jakie stosujemy ma dwa rodzaje grubości 8 i 10 milimetrów i jest zawsze hartowane. Może występować tzw. float czyli zwykłe, przeźroczyste, hartowane lub optiwhite, eurowhite lub diamant tzw. odżelazione, pozbawione zielonkawej poświaty. Istnieje możliwość zastosowania szkła matowego trawionego chemicznie. Dodatkowo mamy w ofercie szkło z powłoką ułatwiającą czyszczenie timeless (easy clean, antycalc, anty kamień, Kabin. Krawędzie szkła są zawsze szlifowane i polerowane co powoduje, że jest bezpieczne w użytkowaniu. Szkło dostarczamy do naszego magazynu w Gdańsku a potem dystybuujemy do Gdyni, Sopotu ( Trójmiasto ) czy też Rumi,

Okucia, na które składają się zawiasy, łączniki, uchwyty, stabilizatory oraz różnego rodzaju uszczelki stosujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości zapewniające długoletnią eksploatację bez jakiegokolwiek serwisu. Głównie opieramy się na sprawdzonych dostawcach takich jak PAULI + SOHN GmbH (niemiecki producent), CGLASS-NORGPOL (polski producent), CDA (również polski producent). Wykończeń jest kilka do wyboru od standardowego chromu polerowanego - połysk, poprzez złote w połysku jak również stylizowane na stare złoto matowe. Zmieniające się trendy zmuszają gdzie dostępne są od producenta anodowane czarne okucia nadające klimat w łazience. Dość powszechne, są również wykończenia matowe szczotkowane.

Mamy w ofercie szeroki zakres serii okuć takich jak: Modesta, Nivello, Nivello Plus +, Flamea, Pontere, Flinter niemieckiego producenta.

Najbardziej zaawansowanym produktem posiadającym wszystkie cechy aby nazwać go idealnym są zawiasy, łączniki i uchwyty z serii Nivello Plus marki Pauli + Sohn Gmbh. Dla użytkownika szklanej kabiny prysznicowej na wymiar zaletą jest płaskie mocowanie od środka, które ułatwia czyszczenie gdyż powierzchnia od środka jest całkowicie płaska. Dzieje się tak za sprawą stożkowych śrub mocujących i płaskiej nakładki. Wymaga to specjalnie przygotowanych otworów w szkle. Dodatkowo zawiasy mają dużą regulację kąta otwarcia i punktu zero. Kolejną zaletą jest unoszenie tafli szklanej podczas otwierania co powoduje ominięcie wszelkich przeszkód takich jak ręcznik na podłodze lub próg akrylowy, który zapobiega wylewaniu się wody na zewnątrz kabiny. Poprzez unoszenie się tafli skrzydło drzwi prysznicowych samo się zamyka.

Ścianki szklane, prysznicowe walk-in (walkin) to ostatnio najnowszy trend w projektowaniu minimalistycznych łazienek. Możemy w różnorodny sposób zastosować tego rodzaju produkt. Przykładowo w profilach, w ramce lub jako rozwiązanie całoszklane z mocowaniami punktowymi.

Zrealizowaliśmy bardzo dużo kabin prysznicowych we współpracy z projektantami wnętrz i architektami co z pewnością przekłada się na ciekawe portfolio, którym możemy pochwalić się poniżej.

staly parawan na wanne staly parawan na wanne kabina przy wannie scianka stala walk in kabina prysznicowa szklana narozna drzwi prysznicowe kabina prysznicowa narozna scianka stala walk in zabudowa wneki zlote zawiasy scianka stala zlote kabina obok wanny kabina narozna