KABINY PRYSZNICOWE NA WYMIAR

Gdańsk.

Projektujemy i montujemy najlepsze kabiny prysznicowe na wymiar w Gdańsku.

Pomysł, szkic, projekt, konsultacja, wycena, pomiar i upragniona realizacja, czyli montaż kabiny. Tak w skrócie można określić cały proces dotyczący kabin prysznicowych na wymiar montowanych w Gdańsku. Należałoby się zastanowić czy zawsze jesteśmy zadowoleni z tego, jaki jest efekt końcowy. My jako firma działająca na rynku wiele lat zawsze analizujemy po każdej realizacji czy wszystko było idealne? czy każdy etap był bezbłędny? Ostateczna ocena zostaje w naszych głowach po to, aby poprawić coś na przyszłość doprowadzić do najwyższej jakości. Jest to dla nas ważne ze względu na opinie jakie krążą na temat naszych realizacji. Każdy, kto decyduje się na naszą firmę z pewnością otrzyma od nas maksymalne wsparcie w doradztwie doboru materiałów takich jak: szkło, okucia i akcesoria. Przygotowujemy oferty cenowe gdzie można wybrać wiele wariantów cenowych od tych najtańszych do tych najdroższych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Kabiny prysznicowe Gdańsk. Kabiny prysznicowe na wymiar Gdańsk. Poniższe ceny nie stanowią oferty handlowej a jedynie dają pogląd cenowy.
Kabina prysznicowa na wymiar:od 2400zł.
Montaż w Gdańsku:od 650zł.
Ścianka prysznicowa::od 1990zł.
Prawan na wymiar:od 1790zł.


Szkło stosowane pod prysznic

Szkło, jakie stosujemy ma dwa rodzaje grubości 8 i 10 milimetrów i jest zawsze hartowane. Może występować w różnych wariantach:

  • float czyli zwykłe z zielonkawą poświatą, przeźroczyste, hartowane,
  • optiwhite, eurowhite lub diamant tzw. odżelazione, pozbawione zielonkawej poświaty.

Istnieje możliwość zastosowania szkła matowego trawionego chemicznie. Dodatkowo mamy w ofercie szkło z powłoką ułatwiającą czyszczenie timeless (easy clean, antycalc, anty kamień do kabin) Krawędzie szkła są zawsze szlifowane i polerowane co powoduje, że jest bezpieczne w użytkowaniu. Szkło dostarczamy do naszego magazynu w Gdańsku a następnie przewozimy do naszych Klientów.

okucia do kabin (zawiasy, łączniki, stailizatory, uchwyty)

Okucia, na które składają się zawiasy, łączniki, uchwyty, stabilizatory oraz różnego rodzaju uszczelki stosujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości zapewniające długoletnią eksploatację bez jakiegokolwiek serwisu. Głównie opieramy się na sprawdzonych dostawcach takich jak PAULI + SOHN GmbH (niemiecki producent), CGLASS-NORGPOL (polski producent), CDA (również polski producent). Wykończeń jest kilka do wyboru od standardowego chromu polerowanego - połysk, poprzez złote w połysku jak również stylizowane na stare złoto matowe. Zmieniające się trendy zmuszają gdzie dostępne są od producenta anodowane czarne okucia nadające klimat w łazience. Dość powszechne, są również wykończenia matowe szczotkowane.
Mamy w ofercie szeroki zakres serii okuć niemieckiego producenta takich, jak:
Modesta,
Nivello,
Nivello Plus +,
Flamea,
Pontere,
Flinter.
Najbardziej zaawansowanym produktem posiadającym wszystkie cechy, aby nazwać go idealnym są zawiasy, łączniki i uchwyty z serii Nivello Plus marki Pauli + Sohn Gmbh. Dla użytkownika szklanej kabiny prysznicowej na wymiar zaletą jest płaskie mocowanie od środka, które ułatwia czyszczenie gdyż powierzchnia od środka jest całkowicie płaska. Dzieje się tak za sprawą stożkowych śrub mocujących i płaskiej nakładki. Wymaga to specjalnie przygotowanych otworów w szkle. Dodatkowo zawiasy mają dużą regulację kąta otwarcia i punktu zero. Kolejną zaletą jest unoszenie tafli szklanej podczas otwierania co powoduje ominięcie wszelkich przeszkód takich jak ręcznik na podłodze lub próg akrylowy, który zapobiega wylewaniu się wody na zewnątrz kabiny. Poprzez unoszenie się tafli skrzydło drzwi prysznicowych samo się zamyka.

Złote zawiasy, okucia (stare złoto) - kabina prysznicowa. Ścianka szklana, prysznicowa - złote okucia.

Ścianki prysznicowe

Ścianki szklane, prysznicowe walk-in (walkin) to ostatnio najnowszy trend w projektowaniu minimalistycznych łazienek. Możemy w różnorodny sposób zastosować tego rodzaju produkt. Przykładowo w profilach, w ramce lub jako rozwiązanie całoszklane z mocowaniami punktowymi.

Zrealizowaliśmy bardzo dużo kabin prysznicowych we współpracy z projektantami wnętrz i architektami co z pewnością przekłada się na ciekawe portfolio, którym możemy pochwalić się poniżej.

Ścianka stała walk in. Ścianka stała prysznicowa, nowoczesna.

Kabina prysznicowa przy wannie

Najbardziej ergonomicznym rozwiązaniem, jeśli chcemy mieć w jednej łazience prysznic i wanne jest postawienie kabiny prysznicowej przy wannie. Oszczędza to rozwiązanie miejsce i nie zabiera optycznie miejsca, jeśli kabina jest szklana w przeciwieństwie do wymurowanych ścianek obłożonych płytkami.

Kabina prysznicowa przy wannie.

Narożna kabina prysznicowa na każdy wymiar

Najpopularniejsze kabiny prysznicowe to wariant narożny, ze względu na największą oszczędność miejsca. Neistety trudno jest dobrać gotowe kabiny w Gdańsku dlatego też wyszliśmy z inicjatywą tworzenia kabin na każdy wymiar.

Kabina narożna, szklana, prysznicowa na wymiar - Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto.

Parawany nawannowe (na wannę)

Najprostszy sposób posiadania wanny i prysznica w jednym. Zwłaszcza to rozwiązanie sprawdza się, gdy mamy małą i tylko jedną łazienkę w domu, czy też mieszkaniu.

Parawan na wanne - nawannowy, nowoczesny, szklany, na wymiar, pod prysznic. Parawane na wanne stały - ścianka.

Drzwi prysznicowe

Montaż drzwi prysznicowych zaprojektowanych na wymiar to dobre rozwiązanie, aby szczelnie i skutecznie zabezpieczyć łazienkę przed wodą a jednocześnie możemy takie drzwi trzymać w pozycji otwartej w środku kabiny co powoduje, że mamy fizycznie więcej przestrzeni.

Drzwi prysznicowe na wymiar - nowoczesne.

Zabudowa prysznicowa wnęki

Rzadziej spotykany rodzaj zabudowy szklanej, prysznicowej pomiędzy ścianami stałymi łazienki. Tutaj dobranie gotowych rozwiązań dostępnych na rynku jest nie możliwe dlatego też wykonujemy tego typu zabudowy na wymiar. W Gdańsku dość dużo tego typu zabudów szklanych montowanych jest w starcyh kamienicach i domach jednorodzinnych.

Zabudowa wnęki prysznicowej - szklana.